Rotterdam events

Today

08:00 - 12:00
Workshop Dierentuinfotografie
Workshop

Workshop Dierentuinfotografie

Friday 10:15 (20 April)
Diergaarde Blijdorp / Rotterdam Zoo, Rotterdam

12:00 - 16:00
Informatiebijeenkomst voor longkankerpatiënten en hun naasten

Informatiebijeenkomst voor longkankerpatiënten en hun naasten

Friday 12:30 (20 April)
Maasstad Ziekenhuis, Rotterdam

16:00 - 20:00
Presentatie 'Het wolkenreparatieatelier'

Presentatie 'Het wolkenreparatieatelier'

Friday 17:00 (20 April)
Boekhandel v/h Van Gennep, Rotterdam

Boekpresentatie

Boekpresentatie

Friday 19:00 (20 April)
De Buurvrouw in de Castagnet, Rotterdam

20:00 - 00:00
Garden of BIRD: Official Opening

Garden of BIRD: Official Opening

Friday 20:00 (20 April)
BIRD, Rotterdam

Group Performance Circus

Group Performance Circus

Friday 20:00 (20 April)
Fenix2, Rotterdam

Rogier Telderman Trio - album release

Rogier Telderman Trio - album release

Friday 20:30 (20 April)
Club Doelen, Rotterdam

Tijd voor een Feestje

Tijd voor een Feestje

Friday 21:00 (20 April)
Cafe de Postbank, Rotterdam

Salsa aan de Haven

Salsa aan de Haven

Friday 21:30 (20 April)
LantarenVenster, Rotterdam

Dekmantel label night w/ Tom Trago live, Awanto 3 & Gilb'r

Dekmantel label night w/ Tom Trago live, Awanto 3 & Gilb'r

Friday 23:00 (20 April)
BAR, Rotterdam

This Weekend Rotterdam

WijSieraden En Bunnibow @ Hippie Village Rotterdam

WijSieraden En Bunnibow @ Hippie Village Rotterdam

Saturday 09:00 (21 April)
Rotterdam, Netherlands, Rotterdam

MINI Retreat | Yoga Cabana Ochtend

MINI Retreat | Yoga Cabana Ochtend

Saturday 09:30 (21 April)
Yoga Cabana, Rotterdam

Snuffelmarkt Happy Village

Snuffelmarkt Happy Village

Saturday 11:00 (21 April)
Snuffelmarkt, Rotterdam

Haakworkshop Amigurumi
Workshop

Haakworkshop Amigurumi

Saturday 14:00 (21 April)
Werkstatt Eisinger, Rotterdam

Double header (A/B) - Rotterdam vs Kent & Warsaw

Double header (A/B) - Rotterdam vs Kent & Warsaw

Saturday 14:30 (21 April)
Sportcentrum West (Rotterdam), Rotterdam

Group Performance Circus

Group Performance Circus

Saturday 15:00 (21 April)
Fenix2, Rotterdam

Group Performance Circus

Group Performance Circus

Saturday 20:00 (21 April)
Fenix2, Rotterdam

TSAR BOMPA / Haggard Cat (UK) +1

TSAR BOMPA / Haggard Cat (UK) +1

Saturday 20:00 (21 April)
MIR, Rotterdam

The Scenario ✱ more info soon

The Scenario ✱ more info soon

Saturday 23:00 (21 April)
BIRD, Rotterdam

Bordello A Parigi w/ Curses, WLDV and Antoni Maiovvi

Bordello A Parigi w/ Curses, WLDV and Antoni Maiovvi

Saturday 23:00 (21 April)
BAR, Rotterdam

Toffler Presents Patrick Siech & Kevin de Vries (SE, GER)

Toffler Presents Patrick Siech & Kevin de Vries (SE, GER)

Saturday 23:00 (21 April)
TOFFLER, Rotterdam

Groove Armada dj-set in Annabel

Groove Armada dj-set in Annabel

Saturday 23:59 (21 April)
Annabel, Rotterdam

Hard Mellow Space x Operator x MoMo: 1 Year Anniversary Marathon

Hard Mellow Space x Operator x MoMo: 1 Year Anniversary Marathon

Saturday 23:59 (21 April)
Groot Handelsgebouw, Rotterdam

Bus vanuit het Noorden naar de bekerfinale 2018

Bus vanuit het Noorden naar de bekerfinale 2018

Sunday 09:00 (22 April)
Rotterdam, Netherlands, Rotterdam

Feyenoord - AZ Bekerfinale | De Beurs

Feyenoord - AZ Bekerfinale | De Beurs

Sunday 11:00 (22 April)
Café Beurs, Rotterdam

Kralingsche Troep 100-jarig jubileum (1918-2018)

Kralingsche Troep 100-jarig jubileum (1918-2018)

Sunday 13:30 (22 April)
Scoutinggroep De Kralingschetroep, Rotterdam

Muziek & Lol

Muziek & Lol

Sunday 14:00 (22 April)
Studio Delfshaven, Rotterdam

Boekpresentatie TheParallelShow

Boekpresentatie TheParallelShow

Sunday 15:00 (22 April)
Kunsthal Rotterdam, Rotterdam

Akua Naru at BIRD

Akua Naru at BIRD

Sunday 20:30 (22 April)
BIRD, Rotterdam

Antti Tolvi (FI) + EMCA

Antti Tolvi (FI) + EMCA

Sunday 20:30 (22 April)
thepiratebay.worm.org, Rotterdam

Waldermar Bastos - Het icoon van de Lusofone muziek

Waldermar Bastos - Het icoon van de Lusofone muziek

Sunday 20:30 (22 April)
LantarenVenster, Rotterdam

April

Hoofdhuidanalysedag: haarverlies en dun haar (Kosteloos)

Hoofdhuidanalysedag: haarverlies en dun haar (Kosteloos)

Monday 09:00 (23 April)
LiVage Haarwerken Rotterdam Ikazia Ziekenhuis, Rotterdam

Bellabaci cupping massage Bergschenhoek

Bellabaci cupping massage Bergschenhoek

Monday 10:00 (23 April)
Bellabaci Nederland, Rotterdam

Masterclass: Sports analytics and lessons for management

Masterclass: Sports analytics and lessons for management

Tuesday 18:00 (24 April)
RSM Alumni, Rotterdam

Voorlichtingsbijeenkomst voor naasten

Voorlichtingsbijeenkomst voor naasten

Tuesday 19:30 (24 April)
Stichting JIJ, Rotterdam

Adem & Spieren in Balans

Adem & Spieren in Balans

Tuesday 20:00 (24 April)
Centrum Djoj, Rotterdam

The Kik - The Kik herhaalt!

The Kik - The Kik herhaalt!

Tuesday 20:00 (24 April)
Oude Luxor Theater, Rotterdam

Cinema Islemunda: Kapitein Onderbroek - Het eerst grote avontuur

Cinema Islemunda: Kapitein Onderbroek - Het eerst grote avontuur

Wednesday 14:00 (25 April)
Islemunda, podium van IJsselmonde, Rotterdam

Napoleon -Bart Van Loo & Geert Hellings

Napoleon -Bart Van Loo & Geert Hellings

Wednesday 20:00 (25 April)
Bibliotheektheater, Rotterdam

Uitverkocht: Patrick Laureij

Uitverkocht: Patrick Laureij

Wednesday 20:30 (25 April)
Theater Walhalla, Rotterdam