Rotterdam events / Sport

October

KNVB Beker: Feyenoord - AVV Swift
Sport

KNVB Beker: Feyenoord - AVV Swift

Wednesday 20:45 (25 October)
Feyenoord Rotterdam, Rotterdam

Halloweenoptocht en -feest Speeltuin de Waal
Sport

Halloweenoptocht en -feest Speeltuin de Waal

Saturday 18:30 (28 October)
Speeltuin de Waal, Rotterdam

Najaarsmodule 2017: Talenttraining 7
Sport

Najaarsmodule 2017: Talenttraining 7

Sunday 08:30 (29 October)
Varkenoord, Feyenoord, Rotterdam

November

Excelsior Barendrecht - Ajax Vrouwen
Sport

Excelsior Barendrecht - Ajax Vrouwen

Friday 19:30 (03 November)
Excelsior Rotterdam, Rotterdam

Erasmusronde 2017
Sport

Erasmusronde 2017

Saturday 10:00 (04 November)
Erasmusronde, Rotterdam

FSV De Feijenoorder darttoernooi
Sport

FSV De Feijenoorder darttoernooi

Saturday 15:00 (04 November)
Cafe 'T Hof Van Jericho, Rotterdam

Excelsior - Roda JC Kerkrade
Sport

Excelsior - Roda JC Kerkrade

Saturday 19:45 (04 November)
Stadion Woudestein, Rotterdam

Najaarsmodule 2017: Talenttraining 8
Sport

Najaarsmodule 2017: Talenttraining 8

Sunday 08:30 (05 November)
Varkenoord, Feyenoord, Rotterdam

Stadium FunRun Excelsior (Kralingen by Night)
Sport

Stadium FunRun Excelsior (Kralingen by Night)

Friday 17:00 (10 November)
Stadion Woudestein, Rotterdam

Najaarsmodule 2017: Talenttraining 9
Sport

Najaarsmodule 2017: Talenttraining 9

Sunday 08:30 (12 November)
Varkenoord, Feyenoord, Rotterdam

Feyenoord - VVV-Venlo
Sport

Feyenoord - VVV-Venlo

Saturday 18:30 (18 November)
De Kuip, Rotterdam

Afsluiting Najaarsmodule 2017: Talenttraining 10
Sport

Afsluiting Najaarsmodule 2017: Talenttraining 10

Sunday 08:30 (19 November)
Varkenoord, Feyenoord, Rotterdam

1e editie Open 'T Hof van Jericho Singles
Sport

1e editie Open 'T Hof van Jericho Singles

Saturday 19:45 (25 November)
Cafe 'T Hof Van Jericho, Rotterdam

Extra Sessie - Najaarsmodule 2017: Talenttraining 9
Sport

Extra Sessie - Najaarsmodule 2017: Talenttraining 9

Sunday 12:30 (26 November)
Varkenoord, Feyenoord, Rotterdam

December

Afsluiting extra sessie Najaarsmodule 2017 - Talenttraining 10
Sport

Afsluiting extra sessie Najaarsmodule 2017 - Talenttraining 10

Sunday 12:30 (03 December)
Varkenoord, Feyenoord, Rotterdam

GLORY Redemption
Sport

GLORY Redemption

Saturday 17:00 (09 December)
Rotterdam Ahoy, Rotterdam

Workshop Gezonde Voeding Spreekuur
Sport

Workshop Gezonde Voeding Spreekuur

Friday 10:00 (15 December)
Klooster Oude Noorden, Rotterdam

Songbird Festival Davos
Sport

Songbird Festival Davos

Wednesday 20:30 (20 December)
Songbird Festival, Rotterdam

January 2018

Loopschool voor starters
Sport

Loopschool voor starters

Thursday 19:15 (04 January)
Loopgroep Pendrecht - Rotterdam Atletiek, Rotterdam

February 2018

ABN AMRO World Tennis Tournament
Sport

ABN AMRO World Tennis Tournament

Monday 10:00 (12 February)
ABN AMRO World Tennis Tournament, Rotterdam

April 2018

AD City Run Rotterdam
Sport

AD City Run Rotterdam

Saturday 15:30 (07 April)
Rotterdam, Netherlands, Rotterdam

1/4 Marathon Rotterdam
Sport

1/4 Marathon Rotterdam

Sunday 09:30 (08 April)
Rotterdam, Netherlands, Rotterdam

NN Marathon Rotterdam
Sport

NN Marathon Rotterdam

Sunday 10:00 (08 April)
Rotterdam, Netherlands, Rotterdam

Huldiging Feyenoord Kampioen 2017-2018
Sport

Huldiging Feyenoord Kampioen 2017-2018

Sunday 12:00 (29 April)
Coolsingel, Rotterdam

June 2018

ZA 2 JUN: 7e PW3 Recreanten Ranking (8ball, Delfshaven)
Sport

ZA 2 JUN: 7e PW3 Recreanten Ranking (8ball, Delfshaven)

Saturday 11:00 (02 June)
Poolcafé Delfshaven, Rotterdam

ZO 3 JUN: 7e PW3 Regionale Ranking Toernooi (9ball, Delfshaven)
Sport

ZO 3 JUN: 7e PW3 Regionale Ranking Toernooi (9ball, Delfshaven)

Sunday 11:00 (03 June)
Poolcafé Delfshaven, Rotterdam